DOBRY DOM Energooszczędny

Półrocznik "Technologie i Materiały. Domy Inteligentne i Energooszczędne" to prezentacja projektów domów przygotowanych z zachowaniem standardów energooszczędności i wykorzystaniem nowoczesnych pomysłów technologicznych. Zbiór projektów ogólnopolskich pracowni architektonicznych jest uzupełniony o prezentacje nowości projektowych i produktowych, informacje z branży budowlanej, porady ekspertów.

Obszerna część magazynu jest poświęcona nowatorskim i inteligentnym technologiom, systemom gwarantującym bezpieczeństwo domowników, a także ekologicznym rozwiązaniom w domu.

 • Dobry Dom Energooszczędny 2...

  6,99 zł

  Jesienią nasze myśli zaczynają krążyć wokół ciepłego, wygodnego wnętrza domu. Domu, w którym za mocną bramą i energooszczędnymi drzwiami będziemy się czuć bezpiecznie nawet późną nocą i który dzięki inteligentnej automatyce zadba o odpowiednią temperaturę, wentylację i oświetlenie. My zaś bez obaw o przecieki w solidnym dachu będziemy mogli obserwować deszcz za szczelnymi oknami.

 • Dobry Dom energooszczędny 1...

  6,99 zł

  Budowa domu, szczególnie domu energooszczędnego, to duże przedsięwzięcie, do którego należy się dobrze przygotować. Wiedza merytoryczna jest jednym z niezbędnych elementów „wyposażenia” inwestora. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję informacji dotyczących planowania, budowy i eksploatowania domów energooszczędnych. 

 • Dobry Dom energooszczędny 1...

  6,99 zł

  Planujesz budowę domu. Najlepiej energooszczędnego, bo tyle się teraz mówi o domach tego typu, bo modna jest troska o środowisko, bo zależy ci na możliwie niewielkich kosztach życia i użytkowania budynku. Czym jednak naprawdę są budynki energooszczędne? Jakie są ich charakterystyczne parametry? Jak wybrać najlepszy projekt?