Kuchnie i Łazienki 2 (15) 2017

7,96 zł
Brutto

Są w domu takie pomieszczenia, których aranżację trudniej zaplanować, ponieważ podczas ich urządzania trzeba zwrócić szczególną uwagę na ich funkcjonalność. Takimi miejscami są kuchnia i łazienka. To w odniesieniu do nich zawsze mamy największe oczekiwania, i to już od samego początku, bo przecież będą musiały służyć przez lata, powinny zachwycać od pierwszego wejrzenia i jednocześnie być na tyle uniwersalne, żeby nie znudziły się zbyt prędko.

W świecie AGD producenci nie przestają zaskakiwać innowacyjnymi technologiami, które mają ułatwić życie i sprawić, że korzystanie z urządzeń stanie się prawdziwą przyjemnością. Pojawia się kluczowe pytanie: modnie czy praktycznie? A może istnieje wspólny mianownik? My uważamy, że da się połączyć jedno i drugie, zachowując przy tym własną wizję. W końcu największe znaczenie ma styl wnętrza, który odzwierciedla charakter mieszkańców. Na szczęście obowiązująca moda kładzie nacisk na indywidualność i wsłuchanie się we własne potrzeby.

Forma wynika z funkcji, a bezpretensjonalne inspiracje naturą nie przestają zaskakiwać i gwarantują przytulny efekt. Na każdej stronie naszego magazynu odkryjecie zupełnie inne wnętrze i zestaw elementów wyposażenia, które do niego pasują. Wszystko po to, żeby zainspirować Was do właściwych zakupów. Powodzenia!

No customer reviews for the moment.