Dobry Dom Energooszczędny 2 (14) 2017

6,99 zł
Brutto

Jesienią nasze myśli zaczynają krążyć wokół ciepłego, wygodnego wnętrza domu. Domu, w którym za mocną bramą i energooszczędnymi drzwiami będziemy się czuć bezpiecznie nawet późną nocą i który dzięki inteligentnej automatyce zadba o odpowiednią temperaturę, wentylację i oświetlenie. My zaś bez obaw o przecieki w solidnym dachu będziemy mogli obserwować deszcz za szczelnymi oknami.

Taki dom nie musi być tylko niespełnionym marzeniem, lecz dzięki współczesnym osiągnięciom technologicznym łatwo może stać się elementem naszego życia. Właśnie to staramy się Wam przybliżyć w najnowszym wydaniu magazynu „DOBRY DOM Energooszczędny”. Dbałość o odpowiednie parametry izolacyjności materiałów budowlanych i wykończeniowych stała się standardem. Nowoczesne budynki stają się z roku na rok coraz bardziej energooszczędne i ekologiczne, a inteligentna automatyka obejmuje coraz więcej ich elementów, stając się już nie ekskluzywna, lecz ogólnodostępna. Na takich właśnie rozwiązaniach skupiliśmy się w tym numerze. Zadaliśmy sobie także pytanie: dlaczego nie pójść o krok dalej i nie zgłębić tematu domów niskoenergetycznych? Staramy się obalić mit, że na ich budowę trzeba wydać krocie.

Jak zawsze, w magazynie znajdziecie wiele porad architektów i ekspertów z branży budowlanej oraz przegląd najnowszych i najciekawszych produktów do budowy oraz wykańczania domów. Wisienką na torcie są 42 gotowe projekty domów energooszczędnych z polskich pracowni architektonicznych. Może któryś z ich będzie spełnieniem właśnie Waszych marzeń?

No customer reviews for the moment.